Sběratelská kolekce nábytku Roots

    Spojení řemeslného umu a autorského rukopisu designéra Jiřího Krejčiříka vyústilo ve sběratelské kolekci nábytku, do které Krejčiřík otiskl svou osobitou estetiku.

    Tradiční řemeslné postupy a nové výrobní technologie daly vzniknout kolekci komod, kabinetů, skříní a policových regálů. „Na této spolupráci mě nesmírně těší, že se Futuro nebojí složitých řešení a odvážné autorské estetiky.    

    Mám velkou radost, že jsem mohl navrhnout osobitou kolekci založenou na delikátních detailech, práci s neobvyklými dřevinami a nových výrobních postupech. Inspiroval jsem se strukturami a přírodními formami lesa, prostředím, které je se značkou Futuro blízce spjaté,” říká designér Jiří Krejčiřík. „Věděli jsme, že musíme udělat krok směrem, který bude symbolizovat naši další etapu a Jiří Krejčiřík se nám jevil jako vyvolený pro tento účel. Dokázal pochopit a uchopit náš “prostor poznání”, který přetavil do odvážných objektů, které přesahují funkci užitných předmětů,”dodávají Michal Princ a Jiří Gelnar, zakladatelé značky Futuro.

Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly vašim představám. Více informací o cookies